Mioty, Szczenięta
Mioty Ranczo Jeziorko

Zasady rezerwacji i sprzedaży szczeniąt.

- przyjmujemy rezerwację dopiero po potwierdzonej ciąży

- rezerwacja wymaga wpłaty symbolicznego zadatku w wysokości 200 zł na podany w mailu numer konta w terminie 2 dni. W rezerwacji podajemy imię i nazwisko oraz płeć psa a także dodatkowe uwagi.

- przez wpłatę zadatku chronimy Ciebie i psa przed pomyłkami

- rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie

- w przypadku większej liczby rezerwacji niż narodzony miot decyduje kolejność wpłaty na konto

- jeśli miot jest mniejszy niż liczba rezerwacji, nie możemy zrealizować sprzedaży, wpłacona kwota zostaje zwrócona rezerwującej osobie

- kwota zadatku jest częścią ustalonej całkowitej kwoty zakupu, którą należy wpłacić przy odbiorze szczeniaka

- jeśli nabywca zrezygnuje z zakupu po wpłacie zadatku wpłacona kwota nie zostaje zwrócona i staję się rekompensatą dla sprzedającego.

Dlatego prosimy o przemyślane decyzje. Zakup psa to decyzja na wiele lat. To nie tylko ogromna przyjemność, ale także obowiązek za wychowanie i opiekę nad czworonożnym przyjacielem. To decyzja całej rodziny.

- przy odbiorze szczeniaka podpisywana jest umowa kupna-sprzedaży. Nabywca otrzymuje metrykę urodzenia psa wydaną przez Związek Kynologiczny w Polsce, jedyną organizację uznawaną przez Międzynarodową Federację Kynologiczną FCI. Szczenięta posiadają też książeczkę zdrowia, są zaczipowane , odrobaczone i zaszczepione. Każdy nabywca dostaje także karmę, którą żywione były szczenięta na pierwsze dni w nowym domu. Sprzedajemy tylko szczenięta rodowodowe. W każdym momencie po zakupie służymy radą w miarę naszej wiedzy i możliwości.

- szczenięta są gotowe do odbioru w wieku 8 tygodni. Do tego czasu są odpowiednio karmione, socjalizowane i są traktowane jak pozostałe psy z naszej hodowli, czyli jak członkowie rodziny.

- jeśli nabywca nie może odebrać psa w wieku 8 tygodni może one pozostać u nas przez kolejne dni, przy czym pobieramy wtedy opłatę dodatkową w wysokości 10 zł za każdy dzień utrzymania psa.  Czas dodatkowego pobytu nie może być dłuższy niż kolejne 8 tygodni. Ustalamy to indywidualnie z nabywcą.

- preferowany jest odbiór szczeniąt osobiście u nas w hodowli. Prosimy zarezerwować Sobie około 2 godzin. W szczególnych przypadkach po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość dowozu szczeniąt do nabywcy.

- zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży szczeniaka

Dla przyszłych właścicieli.

Aktualne zdjęcia oraz informację o wybranym szczeniaku będziemy wysyłać po urodzeniu, co kilka dni, aż do dnia odbioru.

Naszym marzeniem jest, aby każdy psiak znalazł dom pełen ciepła, miłości i szacunku. Dom, w którym będzie cieszył i uszczęśliwiał Swoich właścicieli i gdzie będzie mógł liczyć na opiekę w czasie choroby i starości.

Każdy informacja przesłana do nas od nowego właściciela o sukcesach wystawowych czy sportowych będzie mile widziana.

Mioty Ranczo Jeziorko

Formularz rezerwacji

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.